Datu aizsardzība

Vai Jūs dati ir drošībā?

Pasūtot preces mūsu e-veikalā, Jums būs jānorāda savs vārds un uzvārds, e-pasta adrese, preču piegādes vietas adrese un tālruņa numurs. Tas arī viss – nav nekā neparasta, sarežģīta vai riskanta!

Varat būt droši, ka visi iepriekš minētie dati tiek izmantoti tikai pasūtījuma izpildei. Šie dati netiek nodoti trešajām pusēm, izņemot mūsu partnerus, kuri sniedz preču piegādes vai citus ar pienācīgu pasūtījuma izpildi saistītus pakalpojumus.

Turklāt, ja nevēlēsieties, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi netiks sūtīti nekādi reklāmas vai informatīvie ziņojumi. Reģistrēšanās laikā (pirkt var arī nereģistrētie lietotāji) varēsiet izvēlēties, vai vēlaties uz e-pastu saņemt mūsu paziņojumus.

Vai ir droši iepirkties e-veikalā?

Mēs esam gādājuši, lai šajā veikalā norēķini būtu droši. Mūsu izmantotais drošības līdzeklis – iespējams, pasaulē slavenākais drošā savienojuma SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikāts, kuru piešķir starptautiskais e-paraksta sertificēšanas centrs Comodo.

Saugumo sertifikatas

SSL sertifikāts reglamentē abpusēju autentifikāciju starp Jūsu pārlūkprogrammu un mūsu serveri, lai tiktu nodrošināts šifrēts savienojums starp datoriem.

Maksājot par precēm, ievadāmie konfidenciālie dati (bankas sistēmu pieslēgšanās paroles, kodi, kredītkaršu numuri) netiek uzkrāti mūsu sistēmā.

Vajag palīdzību?
+371 671 46258
I-V (9:00 - 18:00)
sazienieties ar mums »
Atbildēsim 2 darba stundu laikā.

VIN - automašīnas virsbūves numurs ( Vehicle Identification Number). To atradīsiet sava transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā.

Please provide <strong class="text-red">VISI 17 simboli</strong>. Letters are case-insensitive.